4. Yılımıza girerken

Bu mesajımızı, 4. yılımıza girerken AdviQual web sitemizde yaptığımız modernizasyonu ve iş ortaklarımız arasına katılan yeni firmaları size haber vermek için hazırladık.

Avrupa’daki rakiplerimiz ile aynı kalitede hizmet vermeyi hedefleyerek çıktığımız bu yolda, artan yabancı müşteri sayımız ve aldığımız övgü dolu geri bildirimler ışığında, doğru işler yaptığımızı memnuniyetle görüyoruz.

Yurt dışındaki tıbbi cihaz üreticilerine daha fazla temas edip, etki alanımızı yeni ülkelerle büyütmeyi ileriki günlerde ek hedef olarak belirledik. Bu zorlu hedefte, sizlerden de iletişimde olduğunuz yabancı üretici, tedarikçi ve  iş arkadaşlarınıza  kaliteli servislerimizden bahsederek bizlere destek olmanızı rica ederiz.

Önümüzdeki dönemde ihtiyaç duyulacağına inandığımız “Yazılım Validasyonu” ve “Kullanılabilirlik” gibi konularda Human Factors, Advalange ve QVAC firmalarını var olan iş ortaklarımıza katarak hizmet yelpazemizi biraz daha genişlettik.

Ayrıca medikal cihazlar için 2020 yılında vazgeçilmez bir gerekliliğe dönüşecek Klinik Araştırmalar konsunda gerekli sistem ve altyapıyı şimdiden hazırlamak adına DeSia Klinik Araştırmalar adlı kardeş şirketimizi Pınar Nebol Sianos ile Ağustos ayında hayata geçirdik.

Yeni servislerimiz ve eğitimlerimizle, siz değerli üreticilerimizin, dünya standartlarında ürünler üretmesi esnasında kalite ile ilgili ihiyaç duyacağınız en iyi hizmetlere erişiminizi sağlamak adına elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Son olarak kendimizi geliştirmek adına bizden beklediklerinizi, daha iyi yapabileceğimizi düşündüğünüz konuları ve varsa hatalarımızı sizden dinlemek bizi memnun eder. Mail, telefon ve Linkedin sayfamız aracılığı ile her konuda bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Saygılarımla
Başak Baranoğlu Demirci 

  

Klinik Veri Değerlendirme ve Satış Sonrası Klinik Takip Eğitimi