Diğer Ülkeler

Diğer Ülkeler

Birçok grubun yer aldığı, manuel takip gerektiren, yerel distribütör ve danışmanlar üzerinden yürütülen, maliyetli ve verimsiz ruhsatlandırma süreçlerine son verdik. Artık LICENSALE.COM® ruhsatlandırma işleriniz için tek platform!

Ürünlerini uluslararası pazarlarda satmak isteyen tıbbi cihaz şirketleri için, ruhsatlandırma başvuruları alanında çözüm ortağı olduğumuz Arazy Group ile hareket etmekteyiz.LICENSALE.COM® platformu üzerinden ruhsatlandırma dosyanızı analiz eder, sınıflandırır, valide eder ve ilgili makamlara sunulmasında verimli çözümler sağlarız. Böylece karmaşık ve sürekli değişen Tıbbi Cihaz Ruhsatlandırma adımlarını eksiksiz şekilde hazırlamakta zorluklar yaşayan üreticilerimize; başta ABD olmak üzere 100’ün üzerindeki ülkede bulunan Arazy Group’un yerel uzmanları sayesinde, zaman ve maliyet avantajı kazandırırız.

Medikal cihazlarınızın global pazarlara çıkışını hızlandırarak, satışa başlama sürenizi öne çekecek LICENSALE.COM® uygulaması hakkında bilgi almak için bizlerle temasa geçiniz.
Teklif almak için ekli formu bizimle paylaşabilirsiniz.
Arazy Group Türkiye Roadshow sunumu
Arazy Group FED - GUDID sunumu